پوشش درمان در بیمه عمر

پوشش درمان در بیمه عمر در واقع پوشش بیماری های خاص است و در صورت بروز بیماری هایی از جمله سرطان ها، پیوند اعضای اصلی بدن و سکته قلبی و سکته مغزی و عمل قبل باز که درمان پرهزینه دارند به کار می آید.

شرکت های بیمه در پرداخت هزینه این بیماری ها دو رویکرد دارند:

رویکرد اول پرداخت به صورت فاکتوری: در این حالت شرکت بیمه در هر مرحله از پروسه درمان فرد براساس فاکتوری که ارائه می دهد هزینه های درمان را به فرد پرداخت می کند.

رویکرد دوم پرداخت کامل پوشش درمان به صورت یکجا: در این حالت اگر برای شرکت بیمه محرز شود که فرد به بیماری صعب العلاجی دچار شده است کل هزینه پوشش درمان را به صورت یکجا به فرد پرداخت می کند. به عنوان مثال اگر پوشش درمان فرد به صورت کلی 50 میلیون تومان باشد این مبلغ به صورت یکجا به فرد پرداخت می شود.

سرمایه پوشش درمان به صورت متوسط بین 30 تا 50 درصد پوشش فوت است. یعنی اگر سرمایه فوت 5 میلیون تومان باشد مبلغ پوشش درمان می تواند بین یک و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان تعیین شود.

3500cookie-checkپوشش درمان در بیمه عمر

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

این پست به این سوال پاسخ میده

پوشش های درمان در بیمه عمر چه کمکی می کند؟

آیا این پست بهتون کمک کرد ؟

[fblike]

این پست رو برای دوستاتون بفرستید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

اگه نظری دارید برای ما بنوسید

زنبیل خرید

متن سربرگ خود را وارد کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.